Start turnaje

2018-11-12 23:19:55 in Všeobecné
Start turnaje

“ Ahoj všichni je čas se připravit na pravděpodobně poslední klasický turnaj Travianu”


Předem chci všem zůčastněným poděkovat že chtějí hájit naše barvy pod naším vedením.Všichni se budeme se snažit poučit se z chyb které jsme dělali na kvalifikaci. V naši malé anketě vyhrála spolupráce s Itaslkou metou. Start serveru je 15.11. v 15:00 pro registraci zvolte souřadnice +|+ (vpravo nahoře) a opravdu není nutné registrovat se hned ve 14:00 naše pozice budou od 30|100 -> 100|150. Pokud nejste  rozhodnuti jaká národ zvolit možná vám pomuže tabulka níže.

Pokud stále nejste rozhodnuti výběrem národu možná vám trošku pomuže následujicí tabulka.

 • Off hráč
  Pro aktivní účty s chutí hodně farmit je jasná volba germán.Hrát germánský účet je opravdu velice časově náročný. Od všech off účtů budeme opravdu očekávat velkou aktivitu
  Pro méně časově náročnou off hru bych dopručil římský národ
  Nejméně efektivní off armádu maji galové proto tento národ jako off hráč nevolte
 • Def hráč
  Volba národu pro def účet je jasná jednička gal. Ale zde je potřeba zvážit že všechny národy maji def jednotky a pouze jejich kombinací je obrana efektivní. Galské jednotky jsou universální a nejvice vhodné i pro méně zkušené hráče.
  Římské jednotky nemaji účinou obranu proti jizdě ale proti pěchotě jsou nepřekonatelní.
  Germánské jednotky jsou pravý opak římských. Jednotka oštěpař je proti jízdě přímo dělaná ale pozor tento národ je pro méně zkušeného hráče opravdu nevhodný
 • Mix hráč
  Pro hru kde si chcete vyzkoušet i trošku útočit doporučuji zvolit římana. Maji opravdu silnou armádu do útoku a po def jednotkách je velký zájem pro permanetní def.
 • Support
  Support učty jsou účty které maji za úkol podpořit hráče. Buď to je aktivní špehovací účet kde je jasná volba římský národ nebo surovinová pomoc kde je vhodný jak říman tak gal.


Krátký návod pro založení druhé vesnice najdete zde. Co ještě dodat přeji vám všem hodně štěstí a radost ze hry.