První 3 týdny

2018-07-05 13:33:31 in Všeobecné
První 3 týdny

Ahoj aliance. 

Začneme diplomacii. Jak jistě víte na kvalifikačním serveru je bohužel vice českých seskupení. Není našim posláním útočit na české hráče, útok není to správné rešení, pouze to situaci více vyhrotí a komunitu zase o něco více rozdělí. Budeme se všichni snažit, abychom na turnaj šli všichni jako jedna silná koalice. Jedná se o seskupení kolem hráčky Nikity aliance Uff a Šreka aliance Relax. Jakékoliv konflikty řešte s vedením. 

Dále tu máme seskupení holandské aliance Bier, se kterýma je uzavřené spojenectví. Tyto aliance by měli být mimo náš sektor, tedy konflikt by neměl hrozit, jen zcela vyjmečně.

Naše akce.

Začal bych dotacema. Vím, že jsou krajně neoblíbené u většiny hráčů a proto vám osvětlím, proč jsme se k nim uchýlili. Přišli jsme sem hrát a vyhrát a pro tento cíl musíme udělat maximum a proto je nutne podpořit každého, kdo si o pomoc požádá a jeho žádost bude opodstatněná. Ale to neznamená, že slabší účty budou využity jen k tomuto účelu, všichni jsme si rovni a pokud bude nutné zadotovat i slabší účet, určitě se tak stane. Momentálně se posílá na dotace směšná částka surovin, že ani nepoznáte, že jste něco poslali, ale u dotyčného hráče se sejde opravdu slušná porce. 

Dotace pro účet Spameři se sešlo 695003 surovin, akce se zúčatnilo na 200 účtů z 394, tedy přes 50%.

Využití dotace posuďte sami. 

Spameři 00 Nic nás nezastaví zaútočil na Rujlu Ve Öfkeli ⭐⭐

Další dotace byla pro účet Basajev. Vybralo se 1003950 surovin a účast byla 227 účtů což už je skoro 60%, a pro učet lampion219 kde se vybralo 1145323 surovin a účast byla 259 účtů. 

Basajev Onen Svět zaútočil na murat70 KARAMANLI

lampion219 [03] Díra pro lvy zaútočil na chew rst

lampion219 [03] Díra pro lvy zaútočil na chew [04] Turecká kolonia

Proto si myslím, že dotace k travianu patři a pokud budou učelně využívány a ne zneužívány, měli bychom v nich pokračovat. Pokud by se zapojila většina hráčů, byl by výsledek ještě lepší. Nebudu vypisovat, kdo posílá a kdo ne, ale věřte, že pokud se nezapojujete, může se stát, že váš účet nebude pro koalici prioritní.

Dnes 5.7 se uskuteční akce kulový blesk. Poslední velký přesun hráčů v aliancích tak, aby v jedné alianci byly účty dle pozice. Tento přesun je nutný z mnoha důvodů, efektivní bránění, včasná reakce na HZ a neposledně i koordinované útoky na vašich pozicích. Do jaké aliance byste měli patřit si mužete vyhledat zde.

V poslední řadě bych vás chtěl požádat o zasílání zajimavých reportů, které následně zveřejníme pro všechny naše hráče.

Děkuji za celé vedení CS